Wielkie Tarnowskie Dionizje 2016

Dionizje mini plakat

Wieczór włoski w Hotelu Krzyskim 11.11.2016, godzina 19:00

Kuchnia włoska słynie z prostych , ale za to smakowo wyrafinowanych dań składających się z wysokogatunkowych składników, z których ta kuchnia słynie na całym świcie. Kolacja z okazji Wielkich tarnowskich Dionizji to przystawka, danie główne i deser w typowo włoskim stylu podkreślone czterema kieliszkami najsłynniejszych włoskich win, które będą bohaterami tego dnia.

Wieczór uświetni również sylwetka Pana Michała Bardela, redaktora naczelnego magazynu Czas Wina, jurora międzynarodowych konkursów winiarskich, autora książek o tematyce winiarskiej (Zbrodnia i wino, Wiedza o winie) wykładowcy akademickiego, pomysłodawcy i kierownika Studiów Podyplomowych „Wiedza o winie” w Collegium Civitas. Pan Bardel opowie nam skąd bierze się jego miłość do wina i jak wino smakować

Wieczór poprowadzi też wyjątkowa osoba, charyzmatyczna Anna Nowakowska, pasjonatka wina, kulinarnych eksperymentów i enologicznych podróży, autorka bloga „Projekt życie”, współorganizator Tarnowskich Dionizji, od kilku lat współpracująca z magazynem winiarskim „Czas wina” oraz tygodnikiem Temi.

Koszt wieczoru 75zł/os

Cena obejmuje trzydaniową kolację i cztery kieliszki wina

Termin: 11.11.2016, godzina 19:00

Rezerwacje: tel.  510 078 860 lub 14 620 11 34 , restauracja@hotelkrzyski.pl