Wakacyjne party dla całej rodziny

plakat

W restauracji Krzyskiej już 21.06 zaczynamy wakacje!!! Zapraszamy wszystkich małych i dużych na niedzielę pełną atrakcji. Będzie loteria fantowa, zabawy z animatorem dla dzieci… a do tego zestawy obiadowe, które od 21 czerwca będą dostępne w każdy weekend oraz karta naszych autorskich napojów. Przyjdź i spróbuj. Zafunduj sobie przemiły początek wakacji!

Nasza niedzielna impreza zapowiada się coraz huczniej! Pojawił się szereg atrakcji towarzyszących:

  • Dołączyła do nas Pracownia Rzeczy Ładnych Sielsko-Anielsko. Ich przedmioty będzie można zobaczyć na małej wystawie w naszej restauracji, a nawet wygrać w loterii fantowej!

  • Firma Mary Kay i Pani Agata Kozioł uatrakcyjnią niedzielę każdej odwiedzającej nasz lokal Pani. Do wygrania upominki i rabaty od firmy Mary Kay, a poza tym Pani Agata Kozioł doradzi, pomaluje, wyjaśni wszelakie problemy dotycząca zdrowia i urody. Zapisy do Pani Agaty pod numerem telefonu: 609 416 029.

  • Nasi natomiast najmłodsi goście będą mieli okazję poprzebierać się, pouczyć się trudnej sztuki tworzenia zwierząt z baloników i wziąć udział w szeregu gier i zabaw przygotowanych przez Fabrykę Radości. Jesteśmy pewni, że i tym razem będzie u nas bardzo wesoło!

W loterii fantowej również do wygrania vouchery do naszej restauracji, ciasteczka od wyśmienitej piekarni Anka i podwójne zaproszenia do Teatru Solskiego w Tarnowie…. i wiele więcej.

Zapraszamy!